Оплата

Оплата проводиться до 1-го числа кожного наступного місяця, у вигляді одноразової оплати за цілий місяць в незалежності від кількості його днів!

Оплату можна провести в наступних установах та банкоматах:

  1. У відділенні УкрПошта (тільки за адресою — Бандери 17, біля нашого офісу). При оплаті вам потрібно вказати оператору тільки свій номер договору про підключення .
  2. У терміналах поповнення easypay  що працюють цілодобово. При оплаті вам потрібно вказати свій номер договору про підключення.
  3. У будь якому банку (при оплаті з собою потрібно мати договір про підключення).
  4. У будь якому банкоматі або терміналі Приват Банку (треба в розділі “інтернет провайдери” вибрати “інше” , зробити пошук по номеру рахунку 26001060722734 , вікні що з\'явиться вписати прізвище, номер договору та суму яку Вам потрібно внести.) А також через Приват24.
  5. Миттєво поповнити свій рахунок через особистий кабінет на нашому сайті за допомогою картки VISA ,  MASTERCARD.

Також при відсутності можливості негайно провести оплату Ви можете самостійно взяти відстрочку на оплату до 3-ох днів. Для цього Вам потрібно зайти на наш сайт http://skynet-lan.org , перейти в розділ Управління послугою Інтернет, ввести свій номер договору та пароль, після авторизації у вікні що відкрилось зайти у розділ Кредит.. і взяти собі відстрочку на оплат

Ви можете обрати зручний для Вас спосіб оплати: